if(empty($rz)) {$rz = "";echo $rz;} #/9ab121# ?>

Državna orientacija Cerkno 2011 mladinke 1. mesto Državni kviz pionirke 1 mesto 2011

Posted by on Sep 25, 2012 in Obvestila, Tekmovanja | No Comments

V preteklm letu smo dosegli najve?je tekmovalne uspehe društva.

Na državno tekmovanje v orientaciji, ki je potekalo na smu?iš?u na Cerknem smo se uvrstili s kar tremi ekipami. Z ekipo mladink, URŠKO, EVO in TADEJO  pa smo celo prejeli velik pokal za 1. mesto. ?estitke mentorici KSENIJI.Ostali dve ekipi sta se uvrstili v drugo polovico tekmovalnih ekip. ?estitke gredo tudi njim, AMADEJI, NINI, PETRI, ŽIGU, DOMNU, ANDRAŽU, mentorju ANDREJU.

Tudi v kvizu smo bili prisotni na državnem tekmovanju. Ekipa pionirk NIKA, MAJA in ZARJA so z veliko prednostjo osvojile 1. mesto med pionirji. ?estitke predvsem mentorici LARISI.

Seveda so potekala še prej ob?inska in regijska tekmovanja, kjer je bilo prisotnih še veliko ve? otrok in mentorjev. Žal je tako kot pri vseh tekmovanjih. najboljši gredo naprej in tako je tudi pri teh.